UTELS

3.38
48 відгуків · Ethernet/FTTx
Перевірте покриття

UTELS - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера UTELS

Компанія УТЕЛС - надійний бізнес-партнер. Наше кредо - це насамперед якість і комфорт. Ми з усією відповідальністю і сумлінністю ставимося до завдань, що стоять перед нами. Своєчасно і професійно виконуючи наші обов'язки, ми створюємо передумови для ефективної діяльності наших клієнтів і партнерів.

Новини та акції Провайдер UTELS

Хочете дізнатися останні новини провайдера UTELS, так як є його абонентом? Цікавлять акції UTELS, щоб заощадити на інтернет-послуги? Найсвіжіші новини UTELS і акції провайдера UTELS ви знайдете на цьому сайті! Читайте акції та новини UTELS. Удачі вам!

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера UTELS

Відгуки про UTELS в основному тільки позитивні. Якщо Ви клієнт UTELS, Ви можете також залишити свій відгук і тим самим висловити свою думку про роботу цього інтернет провайдера. Залишайте відгуки, нас цікавить ваша думка!

Питання та відповіді про провайдера UTELS

Підключення відбувається в період від 1-го до 3-х днів з моменту оформлення заявки.

Майстри компанії працюють щодня, крім вихідних днів і свят, з 9:00 до 18:00.

У момент підключення Вам необхідно поповнити рахунок на суму однієї абонентної плати, згідно обраного тарифного плану, а також суми за підключення. З Вашого рахунку буде знято суму, яка пропорційно дорівнює залишку днів у поточному місяці. Після цього, кожен місяць, з Вашого рахунку буде зніматися вартість тарифного плану.

Все залежить від тарифного плану. У деякі з них включений статичний IP-адресу.

Призупинити надання послуг Ви можете в будь-який час. Для цього необхідно зателефонувати за номером техпідтримки провайдера.

Договір можна укласти безпосередньо на місці підключення. Для цього необхідно посвідчення особи та ІПН.

Необхідно написати заяву на розірвання договору, через особистий кабінет або в офісі провайдера.

Техпідтримка провайдера UTELS працює цілодобово.

Зазвичай провайдер передзвонює протягом 1-го робочого дня.

Оплата проводиться на місці, після підключення, готівкою майстру. Подальшу оплату можна здійснювати за допомогою системи самообслуговування у провайдера на сайті, в мережі платіжних терміналів або в найближчому відділенні банку.

Заміну тарифного плану можна провести з 1-го числа кожного місяця, попередньо необхідно зателефонувати в службу обслуговування клієнтів.

Вартість Wi-Fi роутера з налаштуванням 600 грн. Купуючи у нас Wi-Fi роутер ви отримуєте обладнання повністю готове до роботи і яке обслуговується нашими фахівцями, при виникненні неполадок – наш майстер виїжджає до вас безкоштовно і виробляє ремонт , налаштування або ж повну заміну обладнання Wi-Fi.

Так, можете. Вам необхідно лише надати своє посвідчення особи та ІПН.

Покриття провайдера UTELS

Тепер високошвидкісний інтернет — це легко і доступно! Інтернет провайдер UTELS значно розширив покриття мережі, що дозволяє кожному стати його абонентом. На нашому сайті ви можете подивитися карту покриття UTELS і підключитися до інтернету. Провайдер UTELS – оптимальне покриття для всіх. Погляньте на карту покриття UTELS і приєднуйтесь до нас!