ДатаНет

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ДатаНет - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ДатаНет


Локальна мережа ДатаНет була заснована в 2009 році в мікрорайоні " Сирець Шевченківського району. Основний наш напрямок і прагнення: надавати якісні послуги доступу в Інтернет.


Новини та акції Провайдер ДатаНет

Бути завжди в курсі новин ДатаНет - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера ДатаНет - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції ДатаНет надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

Відгуки про провайдера ДатаНет

Відгуки про ДатаНет можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки ДатаНет, які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера ДатаНет

Wi-Fi роутер клієнт купує самостійно. Є можливість оренди
Підключення виконується у робочі дні з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00
В терміналах Ibox, QIWI Банк24. Через Приват24, Webmoney. У особистому кабінеті через сервіс PayU картками Visa/Mastercard
Тарифний план можна змінити в особистому кабінеті, або завітавши до нас в офіс.
Термін підключення залежить від необхідності проведення додаткових робіт і буде повідомлений Вам після обробки Вашої заявки на підключення.
Підключення Інтернету на знімній квартирі можливо, але умови залежать від терміну можливого терміну проживання.
При підключенні клієнту присвоюється динамічний IP-адресу. Статичний IP адреса виділяється в випадку замовлення такої послуги (вартість 22,50 грн. – за виділення і 22,50 грн. – щомісяця абонплата )
Призупинити послугу можна, надіславши лист на ел.адреса абонотдела : support@datanet.kiev.ua або зателефонувавши в робочий час в офіс.
Сума абонплати, нарахованої за неповний місяць користування послугою пропорційна фактичною кількістю днів, у які абонентові надавалася послуга і розраховується виходячи з суми щомісячної абонплати / кількість календарних днів у місяці х кількість календарних днів, у які абонентові фактично надавалася послуга.
Договір підписується клієнтом в офісі.
Розірвати договір можливо шляхом подання особистої заяви в офіс.
Після подачі заявки до Вас зателефонують протягом одного робочого дня.
Час роботи відділу технічної підтримки: по буднях: 10:00-20:00, вихідні: 10:00-16:00
При необхідності налаштування роутера майстром, послуга буде коштувати 50 грн.

Покриття провайдера ДатаНет

Провайдер ДатаНет забезпечує чудове покриття по всьому місту. Підключення до високошвидкісного Інтернету доступний у різних точках населеного пункту. У відповідному розділі сайту можна ознайомитися з покриттям ДатаНет за допомогою спеціальної картки.