ИНФОАУРА

3.38
2 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ИНФОАУРА - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ИНФОАУРА

:'( На даний момент немає тарифів. Пошукайте тарифи по сусідньому адресою

Провайдер Инфоаура пропонує своїм абонентам широкосмуговий Інтернет у місті Київ.


Доступ в Інтернет здійснюється за допомогою 10 ГГб оптико-волоконних магістральних кабелів (технологія FTTB). Послуги провайдера відрізняється оперативністю реагування на проблеми своїх клієнтів, зручністю користування і стабільністю доступу до Інтернет.

Новини та акції Провайдер ИНФОАУРА

Новини ИНФОАУРА доступні для всіх відвідувачів сайту. Всі оновлення відразу ж викладаються на сторінки ресурсу. Тут можна дізнатися про події, які відбуваються в житті компанії, а також отримати інформацію про свіжих акціях провайдера ИНФОАУРА . Акції ИНФОАУРА дозволять підключити до Інтернету на більш вигідних умовах. Для вже існуючих абонентів також передбачені знижки.

Відгуки про провайдера ИНФОАУРА

Відгуки про ИНФОАУРА є одним із найбільш показових моментів при виборі компанії для підключення до Інтернету. На даному сайті наведені відгуки про ИНФОАУРА абонентів, які вже встигли скористатися послугами фірми. Вивчивши їх, ви зможете прийняти рішення про підключення до даного конкретного провайдера.
3.38/5
4/5 швидкість
4/5 тарифи
4/5 надійність
3.50/5 обслуговування
4

Анна Анатольевна· 15-12-2015

Само обслуживание замечательное. Мастер приходит в тот же день. Все делает быстро и качественно. Однако огромный минус - отсутствие контактного мобильного телефона. Мне приходилось звонить подруге, чтобы она перезванивала им со своего стационарного. Большое пожелание провайдеру - в своих реквизитах указывать номера мобильных телефонов как минимум двух операторов.

4

Олеся Евгенеевна· 05-08-2015

Пожелание: Желание улучшить связь с клиентами.

Питання та відповіді про провайдера ИНФОАУРА

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера ИНФОАУРА

При виборі варіанти підключення до Мережі чимале значення має можливість зробити це в конкретному районі. Покриття ИНФОАУРА охоплює значну частину всього міста, включаючи як багатоповерхові житлові будинки, так і приватні котеджі, організації. Карта покриття ИНФОАУРА розміщена на даному сайті.