Интертелеком Rev.А

0 відгуків · 3G/CDMA800 Rev.A
Перевірте покриття

Интертелеком Rev.А - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Интертелеком Rev.А Руська Поляна

Интертелеком Rev.AПровайдер Інтертелеком Rev.А – це національний CDMA оператор, що надає послуги Інтернет 3G (технологія Rev.A, так само доступно Rev.B). Абонентам пропонуються кілька тарифних планів з максимальною швидкістю Інтернету до 3.1 Мбіт/с, які можуть зацікавити корпоративних і приватних клієнтів. Також доступна послуга Турбо, яка дозволяє завантажувати файли з більшою швидкістю без переходу на інший тарифний пакет.


Доступ в Інтернет здійснюється через USB-модем, попередньо налаштований на мережу оператора "Інтертелеком".


Інтертелеком Rev.B надає Інтернет за технологією CDMA2000 EVDO.

 

Новини та акції Провайдер Интертелеком Rev.А Руська Поляна

Найсвіжіші новини провайдера Интертелеком Rev.А розміщуються на сайті. Тут вказуються будь-які зміни в діяльності компанії та інша актуальна інформація. Акції провайдера Интертелеком Rev.А дозволять вам скористатися найвигіднішими пропозиціями.

Відгуки про провайдера Интертелеком Rev.А Руська Поляна

Щоб ухвалити рішення про приєднання до тієї чи іншої компанії, варто почитати відгуки про Интертелеком Rev.А. Вони допоможуть зробити зважений вибір на користь конкретного провайдера і оцінити його переваги. Відгуки про Интертелеком Rev.А містять думки про роботу компанії, залишені іншими її абонентами. Ці відомості стануть підмогою у формуванні загального враження про зазначеному провайдера.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера Интертелеком Rev.А Руська Поляна

:'( На даний момент немає питань

Покриття провайдера Интертелеком Rev.А Руська Поляна

Покриття "Інтертелеком" - одне з найбільш щільних серед 3G провайдерів. Послуги надаються в усіх великих містах, обласних та районних центрах. Досить добре покрита Київська область.