Інтернет машину

25.03.2014

Версія статті українською мовою

Який Інтернет підключити машину?

Интернет в машинуСамим явним рішенням в даній ситуації буде тільки мобільний Інтернет. Такий тип зв'язку дозволить вам, пересуваючись по дорогах, не втрачати сигнал і бути постійно підключеним до мережі. У підсумку ви зможете постійно працювати з планшета або ноутбука в Інтернеті, мати доступ до ваших файлів і профайлам, користуватися навігацією і слухати музику онлайн.

Якість покриття мобільного мережею в Україні сьогодні досить високо і охоплює не лише великі міста, але і траси, і невеликі населені пункти в Карпатах. Найбільше покриття 3G мережею на сьогодні у компанії Інтертелеком. Мобільний зв'язок представлена практично повсюдно.

Підключаючись до мобільного зв'язку операторів Київстар, Life і МТС ви отримаєте сигнал зі швидкістю 30-80 кілобіт і вартість зв'язку буде становити близько 1 грн за 1 МБ. Така швидкість буде достатня для простої роботи з документами, але при завантаженні медіаконтенту вартість зросте в рази. Абонплата в цих операторів, найчастіше, помісячна і обмежена трафіком. При цьому роздавати Інтернет на інші пристрої ви зможете тільки зі свого телефону і швидкість передачі даних буде вельми посередня.

Тому оптимальним рішенням буде все ж стандарти UMTS/W-CDMA від 3Моб або EVDO Rev.A і EVDO Rev.B від Інтертелекому. Швидкість Інтернету тут буде становити вже від 7,2 Мбіт/сек і вартість визначається вашим тарифним планом. При цьому, у разі роботи з Интертелекомом, це буде робота без ризику перелимита трафіку, т. к. зв'язок передоплачена заздалегідь. Більш того, Інтертелеком сьогодні надає як безлімітні тарифи, так і подневные, коли абонплата стягується з користувача тільки за той день, коли він здійснював вхід в Інтернет. Такий тариф дуже зручний для службового користування або для відпустки, оскільки більшу частину свого часу абонент користується все ж домашнім Інтернетом.

Абонплата за користування Інтернетом у Інтертелекому становить від 6 грн/день і до 200 грн/міс за безлімітний пакет. Поповнення рахунку відбувається або через термінали самообслуговування, за допомогою скретч-карти.

Крім Інтертелекому і 3Моб, послуги доступу до 3G Інтернету надають PeopleNet і МТС Коннект 3G.

Покриття цих провайдерів ви можете знайти на нашому сайті в розділі "Провайдери".

Як підключити Інтернет у машину?

Для цього вам потрібно в першу чергу вибрати оператора мобільного зв'язку, покриття і тарифи якого буде задовольняти вашим вимогам. Подивіться покриття провайдерів і переконайтеся, що їх мережа покриває всі необхідні вам населені пункти. Ви також можете скористатися пошуком провайдера на нашому сайті - вказати або адресу, або точку на карті, де плануєте перебувати і де вам потрібен буде Інтернет і система сама підбере для вас найбільш відповідних операторів.

Наступний крок - це замовлення підключення. Підключаючись через «Мультитест» ви вирішуєте питання з довгим самостійним обзвоном операторів, порівнянням обладнання і тривалим очікуванням підключення - всі питання вирішують оператори. І, звичайно, отримуєте бонуси у вигляді поповнення вашого рахунку.

Який модем вибрати?

Модем може бути у вигляді USB-флешки, яка підключається до прикурювача в машині і здатна роздавати Інтернет через wi-fi для пасажирів або приєднується безпосередньо до ноутбука. Такий модем вимагає постійного живлення і в деяких випадках він може бути незручний, якщо ви знаходитеся далеко від автомобіля або від джерела живлення. Вартість таких модемів від 400 грн.

Другий варіант - це Wi-Fi роутер з вбудованим 3G модемом, який живиться від власного акумулятора і працює до 4,5 годин. У таких модемах є вбудована CDMA і WLAN антена з високим коефіцієнтом посилення і роздавати Інтернет вона здатна на 8 різних пристроїв. Це компактний пристрій, який заряджається від стандартного зарядного пристрою mini/microUSB. Найбільш популярні моделі таких пристроїв це Novatel MiFi 2200, Novatel MiFi 2352, Huawei E5-0318.

Пристрої для мобільного Інтернету

 

Читайте також:

 

Відповіді на питання

Відповіді на інші питання

Поставити своє запитання

 

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!