TENET

4.50
3 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

TENET - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера TENET


Телекомунікаційна компанія TENET пропонує Інтернет до 100 Мбіт/с, цифрове телебачення і сучасну телефонію. Мережею TENET охоплені р. Одеса, Іллічівськ, Южний, Білгород-Дністровський, інші населені пункти Одеської області, а також р. Миколаїв.


Підключення до Інтернету здійснюється за технологією FTTB (оптика до будинку) і FTTH (оптика до квартири).

Новини та акції Провайдер TENET

Бути завжди в курсі новин TENET - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера TENET - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції TENET надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера TENET

Відгуки про TENET можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки TENET, які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
4.50/5
4.67/5 швидкість
5/5 тарифи
5/5 надійність
5/5 обслуговування
5

Кристина Сергеевна· 09-02-2016

Спасибо за услугу!!! Продолжайте в том же ритме!!! Всех благ!!!

5

Екатерина Афанасиевна· 14-01-2014

Довольна но ТВ пропало

5

Виктор· 14-01-2014

Доволен только установливали долго

Питання та відповіді про провайдера TENET

Після отримання заявки диспечер спілкується з клієнтом, якщо адреса в зоні покриття, намагається оформити підключення дистанційно (у телефонному режимі). Для цього потрібно мати при собі паспорт і код.

Публічний договір, їхати в офіс немає необхідності. Клієнт може заплатити через термінали, картки або банки. Після оплати заявка передається технічному відділу на підключення.

Як правило, в більшості випадків підключення організовується протягом 3-5 робочих днів. Проте є окремі райони, де включення проводиться оптикою, що може значно затягнути процес підключення. Плюс буває завантаження у зв'язку з негодою або масовістю замовлень. Але переважна більшість включення проводиться у раніше визначений термін.

Оплата за перший місяць розраховується пропорційно, наступні - календарний місяць.

Покриття провайдера TENET

Провайдер TENET забезпечує чудове покриття по всьому місту. Підключення до високошвидкісного Інтернету доступний у різних точках населеного пункту. У відповідному розділі сайту можна ознайомитися з покриттям TENET за допомогою спеціальної картки.
< !-- getsitecontrolCODE START -->