Alfa-inet

4
2 відгука · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Alfa-inet - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Alfa-inet


Популярний київський провайдер Alfa-inet забезпечує своїм абонентам швидкість до 1 Гбіт/с. В основі магістралей лежить оптоволокно, в квартиру заводиться екранована вита пара FTP Cat5e (FTTB, Fast/Gigabit Ethernet, топологія «зірка»). Безлімітний Доступ за протоколом IPv6, симетричні канал, низький пінг для геймерів.


Новини та акції Провайдер Alfa-inet

Найсвіжіші новини провайдера Alfa-inet розміщуються на сайті. Тут вказуються будь-які зміни в діяльності компанії та інша актуальна інформація. Акції провайдера Alfa-inet дозволять вам скористатися найвигіднішими пропозиціями.

Відгуки про провайдера Alfa-inet

Щоб ухвалити рішення про приєднання до тієї чи іншої компанії, варто почитати відгуки про Alfa-inet. Вони допоможуть зробити зважений вибір на користь конкретного провайдера і оцінити його переваги. Відгуки про Alfa-inet містять думки про роботу компанії, залишені іншими її абонентами. Ці відомості стануть підмогою у формуванні загального враження про зазначеному провайдера.
4/5
4.50/5 швидкість
4.50/5 тарифи
4.50/5 надійність
5/5 обслуговування
5

Василий Владимирович· 26-11-2016

Спасибо вполне оправданный провайдер.

5

Диана Владимировна· 06-03-2015

Огромное спасибо за помощь.

Питання та відповіді про провайдера Alfa-inet

Покупка роутера от 600 грн+настройка. Аренды данного оборудования нет. Настройка роутера клиента - 50 грн.
Есть цифровое телевидение технологии IpTV, в каждом пакете интернета 150 каналов. Для телевизоров без Smart услуги нужен будет тв-тюнер для подключения, аренда - 24 грн/мес. Вносится залог за оборудование 350 грн, при возврате оборудования залог возвращается. При утрате или не гарантийном повреждении доплачивается полная стоимость тв-тюнера.

Покриття провайдера Alfa-inet

Інтернет провайдер Alfa-inet має вражаюче покриття. Сьогодні практично не залишилося місць, куди б не був проведений інтернет. Покриття Alfa-inet надає можливість скористатися послугами компанії, як мешканців багатоквартирних будинків, так і приватних. Можливість підключення в конкретному районі необхідно уточнити з допомогою карти покриття Alfa-inet на нашому сайті.