Информационные технологии

4.42
6 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

Информационные технологии - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера Информационные технологии

Компанія «Інформаційні технології» заснована в 1991 році як перший оператор кабельного телебачення в Україні. Сьогодні IT надає повний спектр ліцензованих телекомунікаційних послуг десяткам тисяч жителів Києва.

 

Провайдер Інформаційні технології надає послуги аналогового і цифрового телебачення, а також Інтернет-послуги з використанням широкополосних волоконно-оптичних ліній зв'язку з пропускною здатністю більше 10 Гбіт/с У число додаткових послуг входять: IPTV, ігрові сервери, індивідуальне пакетування в цифровому форматі.

Новини та акції Провайдер Информационные технологии

Самі останні акції Информационные технологии і новини провайдера Информационные технологии ви знайдете на цій сторінці, завдяки яким ви завжди будете в курсі всіх подій, прочитавши свіжі новини Информационные технологии, а також зможете взяти участь в акціях провайдера Информационные технологии. Акції та новини Информационные технологии -- будьте в центрі подій з нами!

Відгуки про провайдера Информационные технологии

Вибираєте інтернет провайдера? Не можете визначитися? Прочитайте спочатку відгуки про Информационные технологии інших людей. Такі відгуки про Информационные технологии, залишені його абонентами, дозволять прийняти вірне рішення.
4.42/5
4.17/5 швидкість
4/5 тарифи
4.83/5 надійність
4.67/5 обслуговування
5

Максим Вячеславович· 25-10-2014

Отличная скорость. Почти за 2 месяца - интернет работает без перебоев. При проводном подключении кабель бесплатный, как и подключение (1 грн.)! правда при оплате за 4 мес. вперед. Все устраивает.

3

Дмитрий Владимирович· 15-04-2014

Интернет нормальный, торрент до 10,5 МБ/с качает. ТВ цифровое иногда прерывается вместе со звуком.

3

Дмитрий Владимирович· 03-04-2014

Интернет нормальный, торент до 10,5м качает. ТВ цифровое иногда прерывается вместе со звуком.

5

Анна· 22-02-2014

Сейчас довольна провайдером.

5

Оксана· 14-01-2014

Довольна провайдером

Питання та відповіді про провайдера Информационные технологии

Вартість Wi-Fi роутера з налаштуванням 650 грн. Є можливість оренди - 40 грн/міс. Також надається можливість взяти роутер в розстрочку на рік, з оплатою 65 грн/міс.

Після завершення установки, перша сплата проводиться майстрові на місці підключення. Оплата включає в себе вартість підключення плюс абонентську плату за перший місяць використання послуг. Надалі вся оплата відбувається за допомогою терміналів, або у центрі обслуговування абонентів.

Для того, щоб змінити тарифний план, абоненту достатньо звернутися в технічну підтримку компанії Інформаційні технології.

Зазвичай оператори провайдера передзвонюють своїм клієнтам протягом 1-го робочого дня.

Техпідтримка компанії Інформаційні технології працює для користувачів цілодобово.

Компанія "Інформаційні технології" займається підключенням з понеділка по суботу, з 9:00 до 18:00.

Після передачі заявки з клієнтом зв'язується оператор провайдера і уточнює, в який саме день є можливість зробити підключення. Зазвичай підключення відбувається протягом 1-2 робочих днів з моменту передачі заявки.

Так, провайдер Інформаційні технології надає всім своїм абонентам статичний IP-адресу безкоштовно.

Так, така можливість є. Для цього Вам необхідно вказати дану інформацію менеджеру провайдера, а при підключенні надати документи, що підтверджують Вашу особу, а саме - паспорт та ІПН.

Клієнт при підключенні оплачує майстру вартість абонплати за 30 днів використання доступу до мережі Інтернет.

Для того, щоб розірвати договір з провайдером, абоненту необхідно під'їхати з паспортом і договором в абонентський відділ компанії Інформаційні технології.

Укладення договору відбувається вдома. У майстра є всі необхідні документи для цього.

Так, компанія " Інформаційні технології надає можливість перегляду декількох видів телебачення. В наявності у провайдера 72 канали аналогового ТБ і два пакети з каналів у цифровій якості, з 150 або 79 каналами відповідно. Оренда декодера для перегляду цифрового ТБ - 12 грн/міс.

Покриття провайдера Информационные технологии

Не знаєте, як подивитися зону покриття Информационные технологии? Ви потрапили за адресою! На нашому сайті ви зможете побачити карту покриття Информационные технологии, що дозволить прийняти рішення про підключення до інтернету. Якщо ваш будинок знаходиться поза зоною охоплення, провайдер Информационные технологии перевірить покриття мережі і розробить індивідуальний план підключення до якісної високошвидкісного інтернету. Інтернет провайдер Информационные технологии – найкраще покриття для вас!