ИнфоСвязь

0 відгуків · FTTx/GEPON/Ethernet
Перевірте покриття

ИнфоСвязь - відгуки, підбір тарифів, перевірка покриття, поповнення рахунку

Тарифи провайдера ИнфоСвязь


Провайдер Інфозв'язок підключає Інтернет пасивної оптичної технології (PON). Така технологія дозволяє забезпечити стабільне надання послуг, не залежно від наявності електроживлення у Вашому районі.


Новини та акції Провайдер ИнфоСвязь

Бути завжди в курсі новин ИнфоСвязь - немає нічого простіше. Сайт регулярно оновлюється і поповнюється актуальною інформацією про діяльність компанії. Ви можете отримувати інформацію про події у провайдера ИнфоСвязь - новини публікуються на даному сайті. Постійно проводяться акції ИнфоСвязь надають можливість користуватися послугами компанії на максимально вигідних умовах.

На даний момент немає акцій і новин

Відгуки про провайдера ИнфоСвязь

Відгуки про ИнфоСвязь можуть служити керівництвом при виборі даної компанії в якості свого провайдера. Рекомендується уважно ознайомитися з ними, перш ніж приймати остаточне рішення. На сайті наведені реальні відгуки ИнфоСвязь, які дозволять отримати достовірну інформацію щодо якості роботи даної компанії.
:'( На жаль ще немає відгуків

Питання та відповіді про провайдера ИнфоСвязь

Wi-Fi роутер клієнт купує самостійно. Є можливість оренди
Підключення виконується у робочі дні з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00
Оплачувати за послуги, згідно виставленого рахунку готівковим платежем у відділеннях банків.
Тарифний план можна змінити, надіславши лист про зміну тарифного плану на ел.адреса абонотдела : abon@infosvyaz.net.ua
Термін підключення залежить від необхідності проведення додаткових робіт і буде повідомлений Вам після обробки Вашої заявки на підключення.
Підключення Інтернету на знімній квартирі можливо.
При підключенні клієнту присвоюється динамічний IP-адресу. Статичний IP адреса виділяється в випадку замовлення такої послуги (вартість 22,50 грн. – за виділення і 22,50 грн. – щомісяця абонплата )
Призупинити послугу можна, надіславши лист на ел.адреса абонотдела : abon@infosvyaz.net.ua
Сума абонплати, нарахованої за неповний місяць користування послугою пропорційна фактичною кількістю днів, у які абонентові надавалася послуга і розраховується виходячи з суми щомісячної абонплати / кількість календарних днів у місяці х кількість календарних днів, у які абонентові фактично надавалася послуга.
Договір підписується клієнтом будинку в момент підключення, або попередньо в абонвідділі ТОВ «Інфозв'язок» за адресою: Одеса, вул Ст. Стуса, 2/1
Розірвати договір можливо шляхом подання особистої заяви в абонвідділ компанії.
Після подачі заявки Вам передзвонять на протязі одного робочого дня.
Час роботи відділу технічної підтримки: щодня, цілодобово.
При підключенні до мережі Інтернет первісна настройка роутера клієнта безкоштовно.

Покриття провайдера ИнфоСвязь

Одеса, Іллічівськ, Південний, с. Нові Білярів, с. Сичавка, с. Кошари (дачі), кооп. «Гвардійський», «Аріадна», с. Санжейка, с. Леонідова, с. Грибівка, Дачі (Ветеран, Вишневий сад, Маяк, Приморський)