«Мультитест» отримав $250 000 від фонду Владним Group

10.11.2014

Український стартап "Мультитест" залучив $250 000 від венчурного фонду Владним Group — одного з найактивніших інвесторів на українському ринку за останній час. «Мультитест» отримує інвестиції вже не вперше — у березні цього року команда проекту оголосила про те, що отримала 480 000 грн від ангельського інвестора (ім'я не розголошували, відомо тільки, що він з IT-сфери). Залучені в ході останнього раунду гроші підуть на роботу над виходом на нові ринки і редизайн проекту, пов'язаний з поліпшенням користувальницького досвіду.

Аналітик фонду Владним Group Кирило Мазур зазначає, що рішення про інвестиції було прийнято, в тому числі, завдяки тому, що у «Мультитеста» є сильна експертиза на ринку, команда показала хороший зростання в Україні, і, що дуже важливо, вибудувала стабільний грошовий потік в компанії. За даними засновників, український підрозділ «Мультитеста» вже вийшла на самоокупність і приносить прибуток. Крім того, стартап добре пропрацював стратегію виходу на інші ринки (наприклад, на ринок США).

Команда стартапу познайомилася з Тетяною Лучино з Владним Group ще в минулому році, на Seed Forum. Незадовго до залучення перших інвестицій зустрічалися з фондом ще раз, але тоді «не зрослося», розповідає співзасновник «Мультитеста» Артем Білодід. У жовтні стартап знову почав спілкуватися з фондом і вже 6 листопада отримав лист з пропозицією від керівника аналітичного відділу фонду Павла Альошина.

«До речі, зустріч цілком могла і не відбутися. Коли ми домовилися з Танею, я повинен був відправити запрошення в календар. Я прийшов в «Часопыс» у призначений час, побачив Таню, але як виявилося, вона не отримала запрошення і не очікувала, що зустріч таки відбудеться. Добре, що хлопці все-таки погодилися поспілкуватися», — розповідає Артем для ain.ua.

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!