Український стартап «Мультитест» отримав 480 000 грн інвестицій

23.03.2014

Сервіс підбору інтернет-провайдера «Мультитест» оголосив про отримання інвестицій. Ангельський інвестор з України вкладе в проект 480 000 гривень. Його ім'я не розголошується, відомо лише, що він працює в сфері IT вже більше 12 років. Інвестиції будуть спрямовані на поліпшення продукту і його запуск на нових ринках.

Засновник проекту Артем Білодід повідомив, що перший транш у розмірі 130 000 гривень уже надійшов у розпорядження проекту в обмін на частку в 1,44%. Сумарно ж за 480 000 грн інвестор отримає 5,33%. Таким чином, проект оцінили в 9 млн грн. За словами Артема, залучених грошей проектом вистачить приблизно на півроку, після чого компанія розгляне варіант залучення ще одного інвестора. У разі залучення додаткових інвестицій у проект, ангел також може збільшити свою частку.

«Мультитест» — сервіс підбору провайдера і замовлення підключення за адресою. З його допомогою кожен може за пару хвилин перевірити покриття по всій базі провайдерів, вибрати оптимальний тариф і підключити будь-який інтернет — від дротового до супутникового. При цьому користувачеві не потрібно обдзвонювати провайдерів самостійно.

Стартап був запущений в липні 2012-го, а через рік вийшла істотно перероблена версія сервісу. Сьогодні в проекті беруть участь більше 70 національних та локальних провайдерів. За час роботи сервіс допоміг більше 650 000 унікальним користувачам знайти провайдера за своєю адресою і провів понад 4 000 підключень за містом. Послуги підбору провайдера для користувачів сайту — безкоштовні. Основна монетизація — комісії провайдерів за залучення абонентів. За словами Артема Білодіда, за минулий рік дохід стартапу склав близько $320 000.

Джерело ain.ua

Сподобалася стаття? Поділіться їй з друзями!